Menu

پخش زنده شبکه سه

پخش زنده شبکه سه (شبکه تلویزیونی 3 سیما)

اینستاگرام سایت داوری

دانلود فلش پلیر برای مشاهده پخش زنده شبکه های تلویزیونی و رادیو

 دانلود فلش پلیر 

 

اخبار ویژه - صفحه اول روزنامه ها، قیمت طلا، نرخ ارز، بورس و ...

پربیننده ترین اخبار روز

اخبار سیاسی - عناوین آخرین اخبار روز سیاسی ایران و جهان

اخبار ورزشی - عناوین اخبار ورزشی روزنامه ها و خبرگزاری ها

سگرمه! به افسردگی نه بگوییم!


اخبار روز

شرکت هواپیمایی ماهان

شرکت هواپیمایی ایران ایر

لوازم خانگی سامسونگ

لوازم خانگی اسنوا

آگهی

شبکه 3 سیما

شبکه سه سیما (شبکه 3 ایران)

شبکه 3 سیما در اواسط آذرماه 1372 با رویکرد مخاطبین جوان شروع به کار نمود در واقع اولین شبکه سراسری تلویزیونی که پس از انقلاب اسلامی راه اندازی شده شبکه 3 می باشد. شبکه 3 به عنوان یکی از جذاب ترین و گسترده ترین شبکه های سیما با پخش سراسری از محبوبیت ویژه ای به خصوص در میان جوانان برخوردار می باشد. و تا قبل از راه اندازی شبکه ورزش به عنوان شبکه تخصصی ورزشی شناخت می شد. البته هنوز هم شبکه 3 به عنوان شبکه ورزشی محبوبیتی بیشتر از شبکه ورزش دارد. شاید یکی از دلایل آن این باشد که شبکه 3 در سراسر کشور از طریق سیستم های آنالوگ و دیجیتال قابل دسترسی است درحالی که شبکه ورزش تنها توسط دستگاه های دیجیتال و ماهواره قابل درسترس می باشد. تولید برنامه های جذاب و پر مخاطب ورزشی مانند برنامه 90، دایره طلائی، هنگام با ورزش و توپ و تور از دستاوردهای مهم و ماندگار شبکه 3 سیما است. اجرای اخبار ورزشی در دوبخش طی ساعت های 13:15 و 18:45 به وقت تهران هرکدام به مدت یک ربع ساعت و نیز اخبار شبانگاهی در ساعت 22:00 که به پخش خلاصه ای از اخبار ایران و جهان طی 15 دقیقه می پردازد لازم به توضیح است که در اخبار ساعت 13:15 شبکه 3 سیما بخشی به پخش اخبار ورزش بانوان اختصاص یافته و به امر اهم اخبار ورزش بانوان می پردازد. این شبکه به صورت پخش زنده از طریق دستگاه های دیجیتال، اینترنت و همچنین سیستم های ماهواره در سرار دنیا قابل مشاهده می باشد. شبکه 3 سیما دارای شش گروه برنامه ساز به شرح زیر است، که به صورت تخصصی برنامه های شبکه 3 را تولید می نمایند.
- گروه ورزش و تفریحات سالم: عمده ترین تولیدات شبکه 3 به این گروه مربوط می شود یعنی گروه ورزش که شامل پخش مهمترین مسابقات ایران و جهان در کلیه رشته ها به خصوص فوتبال و والیبال می شود. البته ورزش های پرطرفدار دیگر مانند کشتی، بسکتبال، شنا، واترپولو و سایر ورزش های دیگر نیز از شبکه 3 قابل تماشا و پیگیری است. بازی های جذاب باشگاهی در ایران و جهان، المپیک ها و مسابقات قهرمانی جهان و ده ها عنوان بازی های ورزشی دیگر همه در شبکه 3 پوشش داده می شود. نکته قابل توجه پخش مستقیم اغلب این گزارش ها است که تنها با چند ثانیه تاخیر پخش می شوند. پخش مسابقات ورزشی تحت عنوان مردان آهنین از ابتکارات شبکه 3 در گذشته است.
- گروه فیلم و سریال: تهیه انواع سریال ها و فیلم های تلویزیونی با مضامین طنز، اجتماعی، درام و خانوادگی و همچنین سریال های مناسبتی مانند سریال های ماه مبارک رمضا، ماه محرم و همچنین سریال های عید نوروز از کارهای مهم گروه فیلم و سریال شبکه 3 سیما می باشد. از آن جمله به سریال های طنزی مانند نقطه چین، جایزه بزرگ، طنز 77، شب های برره، مرد هزارچهره، مرد دو هزار چهره، زیر آسمان شهر، درحاشیه، آوای باران، ساختمان پزشکان و ... می توان اشاره کرد.
- گروه تامین برنامه: پخش مجموعه های تلویزیونی خارجی و فیلم های سینمایی ایرانی و خارجی به خصوص در مناسبت های خاص از جمله کارهای گروه تامین برنامه شبکه 3 است. این بخش از شبکه 3 با تهیه فیلم های خارجی روز و جذاب نقش مهمی در جذابیت شبکه 3 سیما بازی می کند.
- گروه اجتماعی: تهیه و تولید برنامه های مستند و گفتگو های اجتماعی در این گروه انجام  مپذیرد. برنام هایی مانند شوک، گلبرگ و بهونه از این دست برنامه ها می باشند.
- گروه سیاسی: تولید و پخش برنامه های مستند و گفتگوهای سیاسی، مناظره های نامزدهای انتخاباتی از جمله کارهای گروه سیاسی شبکه 3 سیما می باشد.
- گروه دانش و اقتصاد: تولید و تهیه انواع برنامه های مربوط به اقتصاد، ارتقاء فناوری اطلاعات، پزشکی و بسیاری موارد از این دسته توسط گروه دانش و اقتصاد شبکه 3 انجام میپذیرد که هرکدام به نوبه خود مخاطبین و طرفدئارانی را دارد.
- گروه فرهنگ و معارف: تهیه و تولید برنامه های ویژه مذهبی به خصوص در زمان های نزدیک به اوقات شرعی از فراورده های گروه فرهنگ و معارف شبکه 3 سیما می باشد. همچنین برنامه های مربوط به مسابقات و سخنرانی های مذهبی برای شبکه 3 در این گروه تهیه و تولید می شود. این شبکه به صورت پخش زنده از طریق دستگاه های دیجیتال، اینترنت و همچنین سیستم های ماهواره در سرار دنیا قابل مشاهده می باشد.