Menu

پخش زنده شبکه یک

پخش زنده شبکه 1

اینستاگرام سایت داوری

دانلود فلش پلیر برای مشاهده پخش زنده شبکه های تلویزیونی و رادیو

 دانلود فلش پلیر 

 

اخبار ویژه - صفحه اول روزنامه ها، قیمت طلا، نرخ ارز، بورس و ...

پربیننده ترین اخبار روز

اخبار سیاسی - عناوین آخرین اخبار روز سیاسی ایران و جهان

اخبار ورزشی - عناوین اخبار ورزشی روزنامه ها و خبرگزاری ها

سگرمه! به افسردگی نه بگوییم!


اخبار روز

شرکت هواپیمایی ماهان

شرکت هواپیمایی ایران ایر

لوازم خانگی سامسونگ

لوازم خانگی اسنوا

آگهی

شبکه 1 سیما

شبکه یک سیما (شبکه 1 تلویزیون ایران)

یکی از قدیمی ترین و پر بیننده ترین شبکه های تلویزیونی ایران شبکه یک سیما می باشد. شبکه یک با محوریت موضوعات اجتماعی و سیاسی و همچنین اطلاعات عمومی و البته بیشتر برای بزرگسالان برنامه سازی نموده و رویکرد اصلی آن ارائه برنامه های اطلاعاتی و ارشادی می باشد. این شبکه به صورت پخش زنده از طریق دستگاه های دیجیتال، اینترنت و همچنین سیستم های ماهواره در سرار دنیا قابل مشاهده می باشد. نماد شبکه 1 متاثر از نشان رسمی صدا و سیمای جمهوری اسلامی بوده و به رنگ فیروزه ای می باشد که از سال 1374 به عنوان نماد شبکه 1 استفاده می شود. شبکه 1 متشکل از چند گروه برنامه ساز است که به شرح زیر می باشند.
- گروه اقتصاد: گروه اقتصاد از اوایل سال 1360 راه اندازی و مباحث اقتصادی را مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار می دهد.
- گروه معارف اسلامی: گروه معارف اسلامی به منظور هدایت و مدیریت بخش فرهنگی افکار عمومی فعالیت می کند و برنامه های آن بیشتر در خصوص ترویج مناسبت های دینی و ملی و در راستای گسترش هویت تاریخی- ملی می باشد.
- گروه فیلم های تلویزیونی: این گروه از سال 1389 با جدا شدن از گروه فیلم وسریال به عنوان یکی از گروه های برنامه ساز با هدف ارتقاء فیلم های سینمائی و گسترش فرهنگ و سبک زندگی ایرانی- اسلامی در شبکه 2 سیمای جمهوری اسلامی فعالیت می نماید
- گروه مجموعه های تلویزیونی: یکی از مهمترین گروه های برنامه ساز در شبکه 2 سیما می باشد که با هدفت تولید مجموعه های فاخر و جذاب به منظور ترویج ارزش های اسلامی و آگاهی بخشی به جامعه به کار خود مشغول است.